ABOUT / HAKKIMDA

ZAMAN DEĞERLİ

Burası gezi, interrail, ingilizce ve Eskişehir konularında bir deneyim paylaşım adresi olarak hedeflendi. İngilizce eğitimi’ne farklı bir bakış arayanlar, tek başına seyahatlerle, interrail ve Eskişehir ile ilgili soruları olanlar için
‘Muhabbet kuşu’ sitesi bu soruları yanıtlamayı hedefliyor. Yani interrail nedir? Kartı nerede bulunur? Siz interrail yapabilecek biri misiniz? Bir zorlukla karşılaşınca ne hissedersiniz? gibi sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca İngilizce ile ilgili merak ettiklerinizi bilgi ve deneyimlerim yettiğince paylaşabilirim. ODTU ve Bilkent’te eğitimlerimi tamamlayarak bu alanda çalıştım. Bu süre içinde Avrupa’nın büyük bir bölümüne birkaç kez interrail yaptım. Zaman zaman da yurt dışında değişik ülkelerde bulundum. Hayatımın büyük bir bölümünde kediler oldu. Gezdiğim yerlerde tarihi yerler, korunmuş olan herşey ve doğa, edebiyatçıların mekanları, üniversite yerleşkeleri, dilleri, yiyecekler ve varsa huzur dikkatimi çekti.
Bildiğim şeyler konusunda dayanışmanın birbirimizde yol almaya yardımcı olacağını düşünüyorum. Direk soru sormanın ve yanıt alabilmenin bazı konularda yolu kısaltacağına bazen küçük şeylerin büyük sonuçlar doğurabileceğine inançlıyım. Benim websitemi hazırlarken ve seyahatlerim esnasında yararlandığım siteler olduğu gibi bu sitenin de birileri için aynı yararlılığı sağlaması umudumdur.

Hello,
This site will aim to share experiences related to English learning, travelling, Interrail, and Eskişehir to answer your questions in your mind. We will not direct you to the related parts in our site. Sometimes we all need short cuts since we have very limited time. Sometimes we would like to be convinced what we hear. This site not only aims to give methodological information, but also intends to give emotional information and motivate you.

I have very very good experiences specially in natural beauties such as Sri Lanka, Cambodia, Thailand, Australia, Morocco, so when somebody from these heavens on the Land read the website, I become so happy.